Ode aan de Beemstervrouw

Ode aan de Beemstervrouw

Heb je de tentoonstelling ‘Ode an de Beemstrvrouw’ gemist? In november kun je hem alsnog bezoeken tijdens de openingsuren in het gemeentehuis in Purmerend.
Openingstijden

‘Ode aan de Beemstervrouw’  Een expositie van 14 Beemstervrouwen in kleurenlitho’s en schetsen geportretteerd door beeldend kunstenaar Jeroen Hermkens (1960, Utrecht).

Op 1 januari 2022 zijn de gemeente Purmerend en de gemeente Beemster samengevoegd tot één gemeente, Purmerend. Vanuit economisch oogpunt is samenwerken een goede zaak. Beemster blijft echter Beemster en zet in dit fusiejaar graag nog één keer de schoonheid van haar polder in het licht. Wat laat beter de puurheid van de Beemster zien dan de schoonheid van een vrouw? Puur natuur afgebeeld!

Kijk ook eens bij...